Zbutes uji Perla nga BWT

Përshkrimi i produktit:

Zbutesi I ujit Perla 2021 , inovacioni me i ri dhe unik ne sistemet e trajtimit te ujit . Zbutesi ofron uje te trajtuar 24 ore ne 7 dite te javes .

Kontrolli I funksionimit te zbutesit mund te behet shume lehte nga sensoret e dukshem  ose duke shkarkuar aplkacionin ne telefonin tuaj .  Fale ketij aplikacioni ju do kontrolloni ne kohe reale parametrat , kapacitetin ..por dhe Perla do ju njoftoje nese ka nevoje per vemendjen tuaj ,

Tashme do jeni te qete , uji I trajtuar do mbroje pajisjet hidrosanitare ! Lavatricja, lavastovilja dushi tuaj do kene jetgjatesi dhe rrobat tuaj do jene me te buta .   Kursimi do jete dhe ne uljen e perdorimit te detergjenteve , shampove sepse uji juaj do jete me I bute me I lehte dhe I zbutur .

Ju do ndiheni te mbrojtur nga ndonje rrjedhje e padeshiruar e ujit sepse Zbutesi I ujit Perla eshte I pajisur me AQA STOP .

Description

Zbutes BWT
AQA PERLA
Lidhja
32 DN (1 ¼”)
Max Kapacitetit te ujit te trajtuar
1.5-3 /h
Presioni operues
2.5 – 8 bar
Temperatura e ambientit max
30-40 °C
Kerkesa per energji
100-240 V
Permasat (H x W x D)
800 x 395 x 505 mm
Konsumi I kripes
0.25 kg/rigjenerim

Certifikuar nga :

 

  • German Design Award 2018
  • iF Design Award 2018

Registered for DVGW inspection BWT Pearl Water systems are manufactured to the highest quality standards at BWT’s plant in Schriesheim, Germany. In addition, BWT is certified in accordance with the strict rules of ISO 9001 and 14001.

Te dhenat dhe logot e certifikatave, ose info te tjera . I gjeni tek:

BWT Perla – BWT

Produkte të ngjashme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zbutes uji Perla nga BWT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEnglish